Tasior
Kim Kardashian i jej fryzury

Kim Kardashian - różne fryzury seksownej kobiety

2 0 0.0
Fryzury bob 2012

Fryzury bob 2012 przeszły kilka zmian w czasie, a wiele ciekawych wariantów rozwinęło się wśród nich są te miękkie, jak również ostre kawałki dla fryzury bob. Jest to ważne przy wyborze fryzury pasowała do kształtu twarzy i osobowości. Z pewnością nie powinniśmy zapomnieć o stylizacji umiejętności oraz struktury włosów. Fryzura jest bardzo ważna, ponieważ może ogromnie zmienić twój wygląd, zarówno w sposób negatywny i pozytywny.

8 0 0.0
Fryzury Jessica Alba

To nie tajemnica, że ​​Jessica Alba zrobił liczne eksperymenty z włosami, ze stylami do kolorów włącznie. Ponieważ ona jest uważana za gwiazdę wielu chce naśladować jej styl, jednak ona zaskakuje nas za każdym razem nowym wyglądem.

16 0 4.0
Fryzury Rihanny

Fryzury Rihanny oto kilka jej fryzur

9 0 3.0
fryzury krótkie

Fryzury w stylu pazia lub chłopczycy należą już do kanonu krótkich fryzur. Fryzury i wystrzałowe uczesania możesz zobaczyć w naszej galerii krótkich fryzur.

18 0 4.0
fryzury krótkie

Całość cieniowana z krótką asymetryczną grzywką. W nieco innej wersji grzywka jest dłuższa, dochodzi do kości policzkowych, a wystrzępione kosmyki są krótsze nad uszami.

9 0 4.0
fryzury krótkie

Mogą być cieniowane od czubka głowy, a przy twarzy strzępione tworząc wyraźne pazurki. Ślicznie wygląda wtedy pozostawiony nieco dłuższy tył tuż nad karkiem. Świetnie wyglądają fryzury a'la Sharon Stone.

8 0 4.0
fryzury krótkie

Wystarczy w wilgotne włosy wetrzeć niedużą ilość pianki zwiększającej objętość, a potem suszyć je suszarką wyciągając pasma na grubej okrągłej szczotce. Na koniec spryskać lekko lakierem. Mocno wystrzępione fryzurki są nieco zuchwałe, ale dobrze obcięte łatwe do ułożenia.

6 0 4.0
fryzury krótkie

Nie musimy robić loków, aby włosy stały się uniesione.Komfortową fryzurą jest bob sięgający linii brody lub kończący się nieco ponad nią. Włosy mogą być ścinane pod kątem na prosto lub cieniowane. Ich skośna linia wyznacza twarzy charakter.

5 0 0.0
fryzury krótkie

Prostym, ale cienkim włosom objętości i ładnego układu nada prosta, symetryczna fryzura lub dobre cieniowanie. Chcąc podnieść włosy decydujemy się na trwałą. Tą metodąsposób niszczymy delikatną strukturę włosów.

12 0 4.0