Tasior
Chrystus

509 0 0.0
Chrystus na szyji

2424 1 0.0
tatuaze chrystus

693 0 0.0

Getafe 1:0 Barcelona
http://www.youtube.com/watch?v=4nn0HH90Yfs&feature=related

267 0 0.0

Zafunduj sobie tatuaż Airbrush, jest to tatuaż nietrwały, wykonywany techniką znaną sprzymierzeńcom opalania się metodą natryskową. Polega na nałożeniu specjalnego barwnika na twoją skórę za pomocą natrysku, zupełnie jak w przypadku opalania metodą airbrush skąd się wzięła nazwa. Technologia jest bezbolesna, a tatuaże chwilowe, gdyż pigment się zmywa i zaciera się wraz z łuszczącym się naskórkiem. Jest to sposób tatuowania na ciałku dla ludzi co boją się bólu. Wobec tego zdołasz utworzyć sobie tatuaże miłosne które da się zmyć. Jest to zdobienie tylko na wakacje, lub może być to test, przed tatuażem permanentnym, przetestowanie, jak się będzie prezentował nasz projekt na własnym ciele, czy np kolory i rozmiar są odpowiednie.
[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=BnfsYsEHRJg[/CENTER]

1085 0 4.0
tatuaże kwiaty

Pochwal się swoim tatuażem na naszej stronie. Polecam tatuaże kwiatki. Mówi się, że powinno się kierować naszą uwagę na kwiatki, jakie wkładamy do naszego bukietu żeby nie urazić przyjaciela. Jeszcze większe znaczenie ma symbolika kwiatów, gdy chcesz ozdabiać nim własne ciałko na stałe. Ja ubóstwiam tego typu wzory jakimi są tatuaże kwiaty więc i ty wyraź siebie za pomocą kolorów lub kwiatków zrób sobie piękny tatuaż.

1794 0 0.0
rodzinne herby

Zrobienie tatuażu to nadzwyczaj poważna decyzja. Po jej podjęciu tatuaż staje się wiecznym zobowiązaniem. Jest co niemiara szablonów tatuaży. Możesz dodatkowo zdecydować się na wzór na zamówienie, sporządzony przez artystę wyjątkowo dla Ciebie. Podczas gdy sobie wypatrzymy projekt ze wzorków widniejących na w salonie możemy być spokojni, że tatuarzysta dokona mocnych przeróbek w skopiowanym projekcie, tak aby każdy klient posiadał jedyny w swoim rodzaju projekt. Wzory takie jak herby rodzinne w większości wypadków bywają symbolem tego, kim wiadoma osoba jest czy też przypomina jakiś szczególny moment z jego życia.

1547 0 4.0