Tasior

Do obiektów Staropolskiego Okręgu Przemysłowego należą: Muzeum Zagłębia Staropolskiego w Sielpi Wielkiej, ruiny wielkiego pieca w Samsonowie (niedaleko Dęba Bartka), mur oporowy w Bobrzy, pozostałości zakładu wielkopiecowego w Skarżysku Kamiennej(niedaleko Muzeum Orła Białego), Muzeum Przyrody i Techniki w Starachowicach, ruiny zakładów w Nietulisku, pozostałości pieca w Kuźniakach, kuźnica mechaniczna w Starej Kuźnicy(muzeum NOT), czy Muzeum Starożytnego Hutnictwa w Nowej Słupi niedaleko figury legendarnego pielgrzyma nazywanego Emerykiem lub Prokopem.

674 0 0.0
Możliwość ułożenia innych programów

- SZLAK ŚWIĘTOKRZYSKICH ŻYDÓW,
- SZLAK ŚWIĘTOKRZYSKICH ZAMKÓW I BUDOWLI OBRONNYCH,
- ŚLADAMI MAJORA HUBALA,
- ŚLADAMI ŚWIĘTOKRZYSKICH PISARZY,
- W KRAINIE ŚWIĘTOKRZYSKICH LEGEND,
- ŚWIĘTOKRZYSKIE SANATORIA,
- Z PIEKŁA DO NIEBA, A POTEM DO KOŃSKICH,
... oraz wiele innych.

617 0 0.0
Andrzej Niedbała

Pan Niedbała Andrzej to znakomity Pedagog, fenomenalny przewodnik turystyczny po całym województwie Świętokrzyskim z wieloletnim doświadczeniem. Obsługuje Góry Świętokrzyskie świadcząc "Usługi Turystyczne Przewodnickie i Pilockie" z zakresu rozrywkowego oprowadzania wycieczek po rejonie Lubelskim; zwiedzamy takie miejsca jak między innymi Święta Katarzyna, Chęciny, Tokarnia i mnóstwo innych.

1098 0 0.0

15. kolejki Primera Division
Barcelona 5-0 Levante - bramki z meczu
http://www.youtube.com/watch?v=tmJ7o8d38Vk

266 0 0.0
śmieszne tapety

4732 0 2.0
śmieszne psy

2603 0 1.0
śmieszne baby

6431 1 4.0
śmieszne koty

6141 1 4.0
tatuaże byki

Byk - rozpasany popęd. Chce cię wziąć na rogi - zagraża twojej żywotności; uciekasz przed szalejącym bykiem - obawiasz się utraty swojej życiowej siły; poskromienie byka - nadmiar swojej energii potencji skierujesz w dobrą stronę. U kobiet byk wyraża pragnienia erotyczne, nadmiar uczuć w codziennym życiu.

1. samiec bydła domowego; dorosły samiec wielkich przeżuwaczy (np. jaka)
2. pot. o osobie silnie zbudowanej
3. pot. pomyłka, błąd
4. pot. uderzenie głową
5. dawny statek rzeczny, żaglowo-wiosłowy

1744 0 3.0